Miziata owijka na odbitki

Miziata owijka na zdjęcia

Idealne rozwiązanie dla sesji zdjęciowych i wszędzie tam gdzie chcemy zapakować niewielką ilość zdjęć. Owijka pomieści maksymalnie 40 zdjęć 15×23 cm. wykonane z dowolnego materiału z serii MIZIATY VELVET. W cenę produktu wliczony jest bezpłatny grawer jednej z naszych nieedytowalnych grafik.

ZAMÓW

WZORNIK MATERIAŁÓW

WZORNIK MATERIAŁÓW 100 % CASH BACK

Prawdziwy „MUST HAVE” każdego fotografa, od tego zaczynacie przygodę z naszymi produktami, zobaczcie w jak niezwykłe materiały oprawiamy Wasze albumy i pudełka. Przed Wami pełny wzornik wszystkich dostępnych materiałów. Wzornik jest płatny, ale zainwestowane w niego środki zwracamy w formie kuponu do wykorzystania w dowolnym zamówieniu.

ZAMÓW

ALBUMBOX - pudełko na album

ALBUMBOX - pudełko na album

PUDEŁKO NA ALBUM materiałowe dopasowane do rozmiaru albumu, wykonywane z dowolnego materiału z naszej kolekcji. Tzw. koszyczek pudełka wykonujemy z drewna, dostępny w 4 wersjach kolorystycznych JASNY DĄB, PALISANDER, HEBAN, NATURALNY. Pudełko podobnie jak okładka albumu może zostać spersonalizowana w postaci grawerów, nadruku dowolnej grafiki , okładki z elementem drewnianym lub okienkiem zdjęciowym.

TERMIN REALIZACJI: 5-7 dni roboczych

* w miesiącach listopad, grudzień terminy mogą ulegać zmianie.

ZAMÓW

PENDRIVEBOX - pudełko na pendrive

PENDRIVEBOX - pudełko na pendrive

PUDEŁKO NA PENDRIVE „PENDRIVEBOX” wykonywane z dowolnego materiału z naszej kolekcji. Tzw. koszyczek pudełka wykonujemy z drewna, dostępny w 4 wersjach kolorystycznych JASNY DĄB, PALISANDER, HEBAN, NATURALNY. Pudełko podobnie jak okładka albumu może zostać spersonalizowana w postaci grawerów dowolnej grafiki lub okładki z grawerowanym elementem drewnianym. Wypełnienie pudełka stanowi wełna drzewna lub pachnący lasem mech

ZAMÓW

STORYBOX - PUDEŁKO NA ODBITKI 15x23 cm

STORYBOX - PUDEŁKO NA ODBITKI 15x23 cm

Papierowe odbitki to one opowiadają Waszą historię. W tym pudełku otrzymujesz do wyboru niezliczoną ilość materiałów od tych MILUSICH velvetów przez klasyczne płótna, aż po nowoczesne skóry EKO. Tzw. koszyczek pudełka wykonujemy z drewna, dostępny w 4 wersjach kolorystycznych JASNY DĄB, PALISANDER, HEBAN, NATURALNY. Pudełko można dowolnie spersonalizować grawerem dowolnej grafiki, tłoczeniem lub grawerowaną wstawką drewnianą. Pudełko pomieści do 120 odbitek formatu 15×23

ZAMÓW

INSTABOX PUDEŁKA NA INSTAXY

WOODEN INSTA BOX

Nasz drewniany INSTA BOX na odbitki fotograficzne to eleganckie i praktyczne rozwiązanie do przechowywania i prezentowania zdjęć typu insta.

Tworzona z wysokiej jakości drewna, które zapewnia solidność i trwałość. Elegancki i niepowtarzalny design. INSTA BOX ma minimalistyczny i stylowy wygląd, który podkreśli wartość przechowywanych zdjęć. Drewno dodaje naturalnego i ciepłego wyglądu, co sprawia, że prezentacja zdjęć nabiera wyjątkowego charakteru.

Dostępna na zdjęcia w formatach

54 x 86 MINI
72 x 86 SQUARE
108 x 86 WIDE

pomieści do 20 odbitek.

ZAMÓW

ODBITKI PRO

ODBITKI PRO

Jak przygotować zdjęcia do druku

  • Naświetlamy z plików JPG więc można używać jakiegokolwiek oprogramowania które eksportuje do JPG. Profil kolorystyczny sRGB. 300pxl/cal

PAKOWANIE I ŁĄCZENIE ZAMÓWIEŃ

Chcę złożyć kilka zamówień spakowanych osobno i wysłanych w jednej przesyłce jak to zrobić ?

W ustawieniach dostawy zaznacz opcje: „Odbitki łączone z kolejnymi , osobno pakowane w 1 przesyłce”

Przy ostatnim zleceniu z serii zaznacz: jedną z dostępnych opcji wysyłki. Będzie to oznaczać że możemy spakować to zlecenie wraz z pozostałymi i wysłać do Ciebie.

PŁATNOŚĆI

Jeżeli zamawiasz kilka osobnych zleceń możesz opłacić każde osobno, Zaznaczając koszty dostawy tylko w ostatnim z nich.  jeśli tego nie zrobisz w dniu wysyłki wyślemy do Ciebie info z podsumowaniem wszystkich zamówionych zleceń wraz z kosztami jednej przesyłki.

TERMIN REALIZACJI: 1 dzień roboczy

* w miesiącach listopad, grudzień terminy mogą ulegać zmianie.

zamów odbitki

UWAGA!

  • program do zamawiania odbitek jest osobną aplikacją i nie podlega pod nasz panel zamówień. W związku z tym Wasze zamównienia nie będą się wyświetlały w koszyku. Podsumowania zleceń będą przychodziły bezpośrednio na podanego w zamówieniu maila. Jeżeli chcesz połączyć wysyłkę odbitek z innym produktem z naszego panelu napisz nam o tym w uwagach do zamównienia i zaznacz opcję bez kosztów wysyłki.


KOPERTY DREWNIANE

KOPERTY DREWNIANE NA ZDJĘCIA

Nasza drewniana koperta na odbitki fotograficzne to eleganckie i praktyczne rozwiązanie do przechowywania i prezentowania zdjęć z mini sesji.
Tworzona z wysokiej jakości drewna, które zapewnia solidność i trwałość. Elegancki i niepowtarzalny design. Koperta ma minimalistyczny i stylowy wygląd, który podkreśli wartość sesji zdjeciowej. Drewno dodaje naturalnego i ciepłego wyglądu, co sprawia, że prezentacja zdjęć nabiera wyjątkowego charakteru.
Dostępna na zdjęcia w formatach 10×15 lub 15×23 cm, pomieści do 20 odbitek.

zamów

KOPERTY WELUROWE

KOPERTY WELUROWE NA ZDJĘCIA

Idealne rozwiązanie dla sesji zdjęciowych i wszędzie tam gdzie chcemy zapakować niewielką ilość zdjęć. Etui na maksymalnie 40 zdjęć 15×23 cm. wykonane z dowolnego materiału z serii WELUR

Darmowy grawer lub złote tłoczenia

zamów

ALBUMIK EVENT

ALBUMIK EVENT

Idealne rozwiązanie do małych sesji studyjnych, komunijnych. Sprawdza się wszędzie tam gdzie chcesz umieścić niewielką ilość zdjęć, przy niewielkich budżetach. Okładką albumu jest zdjęcie takie samo jak reszta rozkładówek naświetlanych na papierze fotograficznym Fuji dp2 Silk.  Projekty już od 2 rozkładówek.

zamówjak zaprojektować album