ZESTAW STARTOWY

Hej Fotografowie!

Wspieramy Was i wiemy jak ważne w procesie sprzedaży jest to abyście podczas swoich spotkań z klientami mogli pokazać nasze najnowsze rozwiązania i swoje portfolio w pięknej oprawie.

Mamy dla was fajną nowość, Teraz możecie stworzyć własny zestaw pokazowy naszych produktów dostosowany do Waszych własnych, kreatywnych pomysłów.

Dajemy Wam możliwość bezpłatnego skonfigurowania produktów, które chcecie oferować Waszym klientom

A to nie wszystko!

Chcemy, żebyście sami przekonali się o jakości naszych wydruków. Wyślijcie nam 10 swoich zdjęć, rozkładówkę albumu, a my bezpłatnie je wydrukujemy.

My wierzymy, że gdy raz zobaczycie nasze produkty na własne oczy, będziecie równie podekscytowani, jak my!

No to co, jesteście gotowi na nowe fotograficzne przygody? 📸✨

zamów

WZORNIK MATERIAŁÓW 100 % CASH BACK

WZORNIK MATERIAŁÓW 100 % CASH BACK

Prawdziwy „MUST HAVE” każdego fotografa, od tego zaczynacie przygodę z naszymi produktami, zobaczcie w jak niezwykłe materiały oprawiamy Wasze albumy i pudełka. Przed Wami pełny wzornik wszystkich dostępnych materiałów. Wzornik jest płatny, ale zainwestowane w niego środki zwracamy w formie kuponu do wykorzystania w dowolnym zamówieniu.

ZAMÓW

ALBUMBOX - pudełko na album

ALBUMBOX - pudełko na album

PUDEŁKO NA ALBUM materiałowe dopasowane do rozmiaru albumu, wykonywane z dowolnego materiału z naszej kolekcji. Tzw. koszyczek pudełka wykonujemy z drewna, dostępny w 4 wersjach kolorystycznych JASNY DĄB, PALISANDER, HEBAN, NATURALNY. Pudełko podobnie jak okładka albumu może zostać spersonalizowana w postaci grawerów, nadruku dowolnej grafiki , okładki z elementem drewnianym lub okienkiem zdjęciowym.

TERMIN REALIZACJI: 5-7 dni roboczych

* w miesiącach listopad, grudzień terminy mogą ulegać zmianie.

ZAMÓW

PENDRIVEBOX - pudełko na pendrive

PENDRIVEBOX - pudełko na pendrive

PUDEŁKO NA PENDRIVE „PENDRIVEBOX” wykonywane z dowolnego materiału z naszej kolekcji. Tzw. koszyczek pudełka wykonujemy z drewna, dostępny w 4 wersjach kolorystycznych JASNY DĄB, PALISANDER, HEBAN, NATURALNY. Pudełko podobnie jak okładka albumu może zostać spersonalizowana w postaci grawerów dowolnej grafiki lub okładki z grawerowanym elementem drewnianym. Wypełnienie pudełka stanowi wełna drzewna lub pachnący lasem mech

ZAMÓW

STORYBOX - PUDEŁKO NA ODBITKI 15x23 cm

STORYBOX - PUDEŁKO NA ODBITKI 15x23 cm

Papierowe odbitki to one opowiadają Waszą historię. W tym pudełku otrzymujesz do wyboru niezliczoną ilość materiałów od tych MILUSICH velvetów przez klasyczne płótna, aż po nowoczesne skóry EKO. Tzw. koszyczek pudełka wykonujemy z drewna, dostępny w 4 wersjach kolorystycznych JASNY DĄB, PALISANDER, HEBAN, NATURALNY. Pudełko można dowolnie spersonalizować grawerem dowolnej grafiki, tłoczeniem lub grawerowaną wstawką drewnianą. Pudełko pomieści do 120 odbitek formatu 15×23

ZAMÓW

INSTABOX PUDEŁKA NA INSTAXY

WOODEN INSTA BOX

Nasz drewniany INSTA BOX na odbitki fotograficzne to eleganckie i praktyczne rozwiązanie do przechowywania i prezentowania zdjęć typu insta.

Tworzona z wysokiej jakości drewna, które zapewnia solidność i trwałość. Elegancki i niepowtarzalny design. INSTA BOX ma minimalistyczny i stylowy wygląd, który podkreśli wartość przechowywanych zdjęć. Drewno dodaje naturalnego i ciepłego wyglądu, co sprawia, że prezentacja zdjęć nabiera wyjątkowego charakteru.

Dostępna na zdjęcia w formatach

54 x 86 MINI
72 x 86 SQUARE
108 x 86 WIDE

pomieści do 20 odbitek.

ZAMÓW

ODBITKI PRO

ODBITKI PRO

Drukujemy na przepięknym jedwabistym papierze Fuji DP2, jeśli chcesz dodamy białą ramkę wokół Twoich zdjęć.

JAK DOSTARCZYĆ I PRZYGOTOWAĆ ZDJĘCIA DO DRUKU

  • Wystarczy, że wyślesz nam jeden link do pobrania plików, Jeśli wybrałeś więcej niż 1 format prosimy, aby każdy format umieszczony był w osobnym folderze,
  • Jeśli dana odbitka ma być wydrukowana w kilku egzemplarzach skopiują w ilości jaką chcesz zamówić
  • jeśli chcesz, aby każdy folder zostały zapakowany osobno napisz nam o tym.
  • Link do pobrania plików skopiuj w odpowiednie pole w panelu zamówień.
  • Naświetlamy z plików JPG więc można używać jakiegokolwiek oprogramowania które eksportuje do JPG. Profil kolorystyczny sRGB.
  • Przy zapisie w Photoshopie prosimy wybierajcie jakość 10, pliki będą  znacznie mniejsze nie tracąc nic na jakości w druku.
  • Przy zapisie w Lightroom wybieramy wyostrzenie standardowe dla papieru matowego, takie ustawienie pozwala na uzyskanie optymalnie najlepsze ostrości na Waszych odbitkach.
  • UWAGA!! – nie akceptujemy zdjęć czarno białych skonwertowanych do skali szarości – gray scale
  • W nazwach plików prosimy nie używać polskich znaków!

TERMIN REALIZACJI: 1 dzień roboczy

* w miesiącach listopad, grudzień terminy mogą ulegać zmianie.

zaloguj się i zamów

KOPERTY DREWNIANE

KOPERTY DREWNIANE NA ZDJĘCIA

Nasza drewniana koperta na odbitki fotograficzne to eleganckie i praktyczne rozwiązanie do przechowywania i prezentowania zdjęć z mini sesji.
Tworzona z wysokiej jakości drewna, które zapewnia solidność i trwałość. Elegancki i niepowtarzalny design. Koperta ma minimalistyczny i stylowy wygląd, który podkreśli wartość sesji zdjeciowej. Drewno dodaje naturalnego i ciepłego wyglądu, co sprawia, że prezentacja zdjęć nabiera wyjątkowego charakteru.
Dostępna na zdjęcia w formatach 10×15 lub 15×23 cm, pomieści do 20 odbitek.

zamów

KOPERTY WELUROWE

KOPERTY WELUROWE NA ZDJĘCIA

Idealne rozwiązanie dla sesji zdjęciowych i wszędzie tam gdzie chcemy zapakować niewielką ilość zdjęć. Etui na maksymalnie 80 zdjęć 15×23 wykonane z dowolnego materiału z serii WELUR

Darmowy grawer lub złote tłoczenia

zamów

ALBUMIK EVENT

ALBUMIK EVENT

Idealne rozwiązanie do małych sesji studyjnych, komunijnych. Sprawdza się wszędzie tam gdzie chcesz umieścić niewielką ilość zdjęć, przy niewielkich budżetach. Okładką albumu jest zdjęcie takie samo jak reszta rozkładówek naświetlanych na papierze fotograficznym Fuji dp2 Silk.  Projekty już od 2 rozkładówek.

zamówjak zaprojektować album