Cześć

chcemy podzielić się z Wami naszymi planami na zbliżający się sezon 2022


DREWNO

jak już zauważyliście w poprzednim roku mocno odświeżyliśmy wygląd naszych pudełek na albumy, pendrivy i odbitki wprowadzając spójną linię produktów opartą o drewniane wykończenia i koszyczki.

Całość w połączeniu z drewnianymi wstawkami i frontami albumów tworzy
spójna całość, która pozwoliła nam na wyróżnienie naszej oferty na Polski rynku introligatorskim.

W tym roku zamierzamy kontynuować tą drogę wprowadzając nowe odsłony drewna , wykończeń i materiałów.


ZŁOCENIA

Tłoczone złote lub srebrne napisy oraz grafiki to jedna z opcji nad którymi intensywnie pracujemy i które już w odsłonie drewnianych wykończeń i materiału KANION z powodzeniem możecie stosować na swoich produktach.

W najbliższym czasie do naszej oferty trafi nowa linia materiałów nubuk/zamsz, którą poza klasycznymi grawerami będziecie mogli personalizować grafikami oraz indywidualnymi złotymi/srebrnymi napisami.


ALBUMY BASIC

Wolumen wyboru ilości rozkładówek w albumach BASIC zaczynał się od 20 i zmieniał się co 10.
Ilość wyboru formatów w albumach BASIC był ograniczony do 2.

Chcemy to zmienić!

Albumy będą dostępne we wszystkich formatach i rozkładówkach zamawianych od 10 i dodawanych co 1 tak jak ma to miejsce w albumach PRO.


 RABAT 3PLUS -30%

Ten rodzaj rabatowania albumów cieszył się dużą popularnością w poprzednim sezonie. I tu chcemy wprowadzić pewne ułatwienia.
W dalszym ciągu rabatowaniu będą podlegać minimum 3 albumy w dowolnym wykończeniu, formacie i projekcie dla 1 klienta ( tej samej pary)

Od marca nie będziecie musieli zamawiać ich z osobnego działu!

To czy dany album jest składową minimum 3 albumów określicie w formularzu podczas jego wypełniania. Zaznaczenie opcji 3PLUS spowoduje automatyczne obniżenie się ceny danego albumu o 30%


ALBUMY I PUDEŁKA DEMO

Wspieramy Was i wiemy jak ważne w procesie sprzedaży jest to abyście podczas swoich spotkań z klientami mogli pokazać nasze najnowsze rozwiązania i swoje odświeżone portfolio.

Każdy zamawiany produkt możecie zamienić w produkt pokazowy DEMO, Wystarczy, że zaznaczycie tą opcje w formularzu, a nie jak to miało dotąd miejsce w osobnym dziale.
Rabaty na albumy oraz pudełka pokazowe pozostają na nie zmienionym poziomie i rabatujemy je 50% zniżką. Nie lubimy oznaczać ich grawerami „album pokazowy demo lub pudełko pokazowe demo”

W zamian proponujemy Wam abyśmy to my dodali do wybranej personalizacji losowe imiona i daty lub w przypadku albumów dodajcie w projekcie przynajmniej 2 różne pary.


 RABAT -5% ZA ZDJĘCIE LUB PUBLIKACJE

To dla nas bardzo ważne

Nieskończona ilość dostępnych personalizacji oraz materiałów sprawia, że każdy zamawiany przez Was produkt jest inny, niekiedy sami jesteśmy pod wrażeniem efektu finalnego albumu lub pudełka jaki skonfigurowaliście.

W naszej pracowni uwijamy się jak mróweczki 😉 i chcemy, aby produkty jak najszybciej wyruszyły do Was.

Często brakuje nam czasu na profesjonalną sesję zdjęciową i ograniczamy się do relacji na Instagramie.

Chcemy abyście wzajemnie się inspirowali pokazywali to co stworzyliście.

Chwalcie się bo robicie wspaniałą robotę!  a nam jest niezmiernie miło, ze możemy być jej częścią.

Sprawicie nam frajdę i dodacie skrzydeł oznaczając nas w sowim poście, relacji lub po prostu wysyłając nam kilka fotek otrzymanego albumu lub pudełka.
My w podzięce wyślemy do Was kupon rabatowy na kolejne zamówienie!


PACK MIZIAK

Czyli nasze koperty, owijki na odbitki. Czeka ich duża zmiana dzięki wprowadzaniu nowych materiałów będziemy mogli zaoferować Wam całkiem nowe grubsze etui z jak to było do tej pory darmową personalizacja w postaci grawerów i tłoczonych złoceń.


CENY

Niestety nie jesteśmy zieloną wyspą pośród oceanu i tak jak Wszyscy topowi producenci na rynku Polskim i my jesteśmy zmuszeni do korekty cen. Nie będziemy się rozpisywać dlaczego, bo sami dobrze wiecie 🙁

My nie wyobrażamy sobie, aby nasz album był pozbawiony rozbiegówek czy kapitałek. Nie uznajemy kompromisów w tańszej chemii fotograficznej czy papierów bez oznaczenia FUJI.

Chcemy być z Wami fair podając ceny w jasny i klarowny sposób. Od 1 marca 2022 sukcesywnie będziemy wprowadzać korektę cen, która pojawi się w cennikach i formularzu.

System rabatowy 3PLUS jest prosty i czytelny i to Wy sami tworzycie rabatowane zestawy albumów jakie chcecie zaoferować swoim klientom.


To tyle z nowości, ściskamy mocno!

Wasze DGlabki