Kochamy drewno

i jak już zapewne zauważyliście w naszej ofercie używamy go zarówno w pudełkach jak i albumach,

w naszej pracowni powstają produkty łączące zapach bieszczadzkiego lasu

z wyjątkowymi najmilszymi w dotyku materiałami .

Dostępne w naszej pracowni kolory drewna

To właśnie w tych odcieniach drewna możecie zaprojektować oładkę swojego albumu

oraz pudełka zarówno te na albumy, odbitki jak i pendrive

heban | dąb jasny | palisander | naturalny surowy


Okładka z drewnianym frontem

Skomponuj okładkę jakiej nie ma nikt, poczuj subtelne połączenie dowolnego materiału z pachnącym bieszczadzkimi lasami drewnianym frontem.

Wybierz dowolny kolor drewna: jasny dąb | palisander | surowy naturalny | heban, dodaj z dowolnej kolekcji materiał wypełniający, który będzie stanowił tył i zakładkę albumu.

W cenę albumy z frontem drewnianym wliczony jest także grawer laserowy który wybierzecie z naszej biblioteki lub stworzycie własny niepowtarzalny wzór.


Okładka z elementem drewnianym

Drewniana grawerowana laserowo wstawka drewniana to idealny detal który nada charakteru w okładkach albumów, pudełek na zdjęcia i pendrivy. Łączy się z każdym materiałem z naszej kolekcji. Na wstawkach są dostępne wszystkie GRAFIKI z naszej kolekcji. W zależności od kształtu grafiki wstawka będzie okrągła lub kwadratowa.


Album z frontem drewnianym i grawerowaną wstawką z materiału

W okładce dowolnego albumu z frontem drewnianym możemy umieścić grawerowaną laserowo miziatą, okrągłą lub kwadratową wstawkę. Opcja dostępna jest tylko przy wyborze okładki z frontem drewnianym. W cenie wstawki jest grawer dowolnej grafiki dostępnej w naszej ofercie.  Całość Idealnie komponuje się kiedy materiał jest spójny z tym, użytym na tył i zakładkę w łączeniu z drewnem. Kolor frontu drewnianego wg. uznania.