JAK PRZYGOTOWAĆ PROJEKTI ZAMÓWIĆ ALBUM

Przygotuj projekt za pomocą kreatora Simple Album Maker wygeneruj kod projektu, następnie wklej go w odpowiednim polu w formularzu zamówienia. Jeśli korzystasz z innego kreatora wygenerowane rozkładówki wgraj na serwer google dysk, wetransfer lub własny url, a link do pobrania wklej w odpowiednim polu w formularzu zamówienia.

Zaprojektuj swój fotoalbum w kreatorze Simple Album Maker – KREATOR DARMOWY

Zaloguj się lub zarejestruj konto w naszym panelu, następnie kliknij w ikonę SAM aby zacząć projektować


Zaprojektuj swój fotoalbum w ZALAMO – aplikacja płatna wg.stawek zalamo.com

zapoznaj się z filmikiem następnie kliknij “dodaj do zalamo” zarejestruj się w serwisie Z A L A M O, korzystając z linku poniżej, dodaj nasze laboratorium i zacznij projektować/

kliknij w ikonę poniżej, aby dodać DGlab do Twojego konta ZALAMO


Zaprojektuj swój fotoalbum w SMART ALBUMS

najbardziej zaawansowane i intuicyjne narzędzie do projektowania Waszych albumów na rynku. Narzędzie płatne w rocznym abonamencie.

W okienku Chose Album Specyfications wybieramy CUSTOM i wpisujemy dane z okienka poniżej, w zależności od formatu albumu jaki wybraliście:

Całość ma wyglądać jak na poniższych grafikach.


PHOTOSHOP

ręczne projektowanie przy użyciu dostępnych formatek.

pobierz szablony

ROZMIARY ROZKŁADÓWEK ALBUMÓW, przygotowanie do druku

15×15 152×304 mm 300 dpi

20×20 203×406 mm 300 dpi

20×30 203×603 mm 300 dpi

25×35 254×704 mm 300 dpi

30×30 305×610 mm 300 dpi

  • 1 rozkładówka to 2 strony, prosimy nadać im nazwy zaczynające się kolejno od 01, 02, 03 itd, wg. tej kolejności zostaną umieszczone w albumie.
  • Prosimy nie używajcie zbyt długich nazw np. Malgorzata_Franciszek_01, nazwy muszą zaczynać się od numeru!
  • Sami konwertujemy fotografie do przestrzeni papieru ( mamy utworzone profile ICC do każdego rodzaju papieru). Dzięki temu możemy kontrolować cały proces, aby barwy były reprodukowane z największą zgodnością. Profile ICC dostępne na naszej stronie służą tylko do podglądu, prosimy zapisywać projekty w profilu sRGB
  • WAŻNE!!! – Aby była zachowana zgodność kolorystyczna monitor-odbitka trzeba mieć poprawnie skalibrowany monitor ( tylko i wyłącznie kalibratorem sprzętowym ) – tylko wtedy możemy zapewnić, że zgodność kolorystyczna będzie zachowana.
  • Nie weryfikujemy poprawności przesłanych do nas projektów rozkładówek. Przed założeniem zamówienia prosimy sprawdzić zgodność z  podanymi informacjami, oraz dostępnymi szablonami.